BARF - dieta oparta na surowym mięsie

BARF general banner

Dieta BARF czyli biologicznie odpowiednia surowa dieta (ang. Biologically Appropriate Raw Food) oparta jest na pierwotnej diecie kota w jego naturalnym środowisku. Stosuje się w niej surowe, świeże mięso z dodatkami warzyw, olejów odżywczych oraz różnorodnych źródeł węglowodanów, by uzyskać wyważone, pełnowartościowe posiłki. Marka Felifine przygotowała jedyny tak innowacyjny koncept diety typu BARF dla kota. Spośród produktów z czystego mięsa linii Pure czy gotowych posiłków typu BARF z dodatkami z linii Nuggets każdy opiekun z pewnością znajdzie coś specjalnego dla swojego kota.

Linia Felifine Nuggets

Felifine Nuggets

Felifine Nuggets to kompletne posiłki, zawierające wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu kota substancje odżywcze. Stanowią one wspaniałą alternatywę dla właścicieli, którzy w komponowaniu diety typu BARF stawiają swoje pierwsze kroki.

Linia Felifine Pure

Felifine Pure

Felifine Pure to porcje czystego, głęboko mrożonego mięsa w praktycznych opakowaniach. Właściciele chcący samodzielnie kontrolować dietę swojego kota, mogą w zależności od upodobań i potrzeb zwierzęcia, wzbogacać karmę odpowiednimi dodatkami.

BARF – dieta dla prawdziwych mięsożerców

Artykuł

Mało który właściciel kota nie spotkał się z terminem „BARF”. Jednak wielu z nich nie jest w stanie powiedzieć czegoś więcej na ten temat. Czym jest „BARF”, dlaczego „biologicznie odpowiednie surowe pożywienie” powinno być zdrowe dla kotów oraz jakie są zalety i wady tego sposobu żywienia? W tym artykule odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z dietą typu BARF.