Wskazówki dotyczące oceny produktów

 1. Podziel się swoimi osobistymi doświadczeniami z produktem zakupionym w naszym sklepie. Opisz zarówno jego zalety, jak i wady.
 2. Szczególnie pomocne są rady dotyczące codziennego użytkowania produktu.
 3. Informacje o rasie i wieku Twojego pupila umożliwią innym klientom prawidłową interpretację osobistych doświadczeń.

Co nie powinno znaleźć się w dobrej ocenie produktu?

 1. Pytania dotyczące produtków lub naszej strony internetowej. W tym przypadku skontaktuj się z naszym Serwisem Obsługi Klienta
 2. Wyzwiska w każdej formie.
 3. Numery telefonu, adresy, adresy e-mail lub adresy stron internetowych.
 4. Ogólne uwagi dotyczące naszego serwisu, dyspozycyjności i innych usług naszego serwisu. W takim przypadku skorzystaj z naszego formularza kontaktowego
 5. Dyskusje na temat oceny produktu dodanej przez innych klientów.
 6. Komentarze dotyczące hodowli i żywienia. W tym celu odwiedź nasz Magazyn o zwierzętach.

Oceny, w których liczba punktów jest jednoznacznie sprzeczna z treścią opinii, nie zostaną opublikowane.

Jeśli skorzystasz z naszych wskazówek, Twoja ocena produktu z pewnością pomoże innym klientom w podjęciu prawidłowej decyzji o zakupie danego produktu.

W jaki sposób tworzone i obsługiwane są opinie w naszym sklepie?

Aby pomóc naszym klientom w podjęciu decyzji o zakupie, chcemy dać im możliwość skorzystania z jak największej liczby opinii innych konsumentów. Oznacza to, że nie tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty, ale także goście. W ten sposób dajemy każdemu szansę wyrażenia swojej opinii na temat produktu, niezależnie od tego, czy kupił go od nas, czy nie.

Recenzje są sortowane w porządku chronologicznym, dzięki czemu zawsze wyświetlane są najnowsze opinie. Późniejsza edycja recenzji nie jest możliwa z przyczyn technicznych. Jeśli chcesz usunąć swój komentarz, chętnie to zrobimy. Wystarczy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta: w tym celu możesz skorzystać z naszej infolinii lub formularza kontaktowego.

Publikujemy pozytywne i negatywne opinie. Zastrzegamy sobie jednak prawo do niepublikowania recenzji lub usunięcia ich w dowolnym momencie bez podania przyczyny. Ma to zastosowanie w szczególności w przypadku oczywiście nieprawidłowych lub nieistotnych opinii (np. spamu lub fałszywych opinii) i/lub w przypadku naruszenia praw osób trzecich (np. praw autorskich i/lub dóbr osobistych).

Recenzje produktów, które opisują obrażenia lub ryzyko obrażeń u zwierząt, nie będą publikowane. Jeśli taka sytuacja miała miejsce, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego. Bezpośredni kontakt i dokładna analiza okoliczności są niezbędne do dokładnego monitorowania konkretnych przypadków.

Przesyłając treści na naszą stronę, oświadczasz, że:

 • Jesteś wyłącznym autorem i właścicielem praw autorskich.
 • Twoja recenzja produktu staje się własnością zooplus. Udzielasz zooplus nieograniczonej czasowo i terytorialnie licencji na dalsze nieodpłatne wykorzystywanie i publikowanie Twojej recenzji w mediach online i offline.
 • Użytkownik wyraża zgodę na przechowywanie podanych przez niego danych do celów publikacji i ewentualnych zapytań związanych z recenzją. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych użytkownika można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Użytkownik gwarantuje ponadto, że nie będzie przesyłać treści, które:

 • Są znane użytkownikowi jako fałszywe, niedokładne lub wprowadzające w błąd.
 • Naruszają prawa autorskie, patenty, znaki towarowe, tajemnice handlowe lub prawa do prywatności osób trzecich.
 • Naruszają jakiekolwiek przepisy prawa, regulacje lub zasady (w tym między innymi zasady kontroli eksportu, ochrony konsumentów, nieuczciwej konkurencji, równych szans i reklamy wprowadzającej w błąd).
 • Jest lub może być zniesławiająca, oszczercza, podburzająca, dyskryminująca ze względu na religię lub pochodzenie etniczne, grożąca lub nękająca jakąkolwiek osobę fizyczną, spółkę lub firmę;
 • Zawiera wirusy komputerowe, robaki lub inne potencjalnie szkodliwe programy lub pliki komputerowe.

Użytkownik zgadza się bronić, zabezpieczać i chronić firmę zooplus (i jej podmioty stowarzyszone) przed wszelkimi roszczeniami, żądaniami, odszkodowaniami i wynikowymi szkodami wszelkiego rodzaju, znanymi lub nieznanymi, w tym uzasadnionymi kosztami obsługi prawnej, wynikającymi z nieprzestrzegania przez użytkownika gwarancji określonych powyżej lub naruszenia przez użytkownika jakiegokolwiek prawa lub naruszenia praw osób trzecich.

Zooplus może zmienić niniejsze warunki w dowolnym momencie. W takim przypadku opublikujemy nową wersję na naszej stronie internetowej tak szybko, jak to możliwe.