Whiskas wie, co najlepsze dla Twojego kota

Whiskas

Whiskas wie, co najlepsze dla Twojego kota

Whiskas

We wszystkich naszych produktach stosujemy pyszne, pożywne składniki, które kot instynktownie pokocha i które dostarczą mu odpowiednią ilość energii.

Mokra i sucha karma dla kota Whiskas są w 100% kompletne i zbilansowane oraz zawierają optymalnie dobrane witaminy i minerały. Zapewniają Twojemu kotu wszystko, czego potrzebuje do długiego i szczęśliwego życia. Dzięki produktom Whiskas możesz dać mu różnorodność, którą uwielbia.

Twój koci przyjaciel naturalnie poszukuje zróżnicowanej diety, dlatego zaleca się podawanie mu wszystkich rodzajów pokarmów. Whiskas w saszetkach, puszkach i sucha karma dla kotów są kompletne pod względem odżywczym. Zalecamy, aby 2/3 dziennej dawki kalorii Twojego kota pochodziło z karmy mokrej, a 1/3 z karmy suchej.

Mokra i sucha karma dla kotów zostały opracowane z uwzględnieniem odpowiedniego poziomu składników odżywczych dla Twojego kota, a także zbilansowanych minerałów, które wspomagają zdrowie dróg moczowych.

Filozofia Whiskas

Whiskas współpracuje z Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM™ w celu opracowania produktów, które zaspokoja potrzeby żywieniowe kotów. WALTHAM™ jest podstawowym centrum naukowym dla Mars Petcare i koncentruje się na żywieniu kotów, psów, koni, ptaków i ryb oraz ich korzyściach dla ludzi.                      
Whiskas

Żywienie dostosowane do etapu życia Twojego kota

Potrzeby żywieniowe kotów zmieniają się przez całe życie, dlatego Whiskas® oferuje przepyszną karmę, której receptura została tak opracowana, aby Twój kot otrzymywał dokładnie to, czego potrzebuje na każdym etapie swojego życia. Dzięki zawartości specjalnie dobranej kompozycji witamin i składników mineralnych, karmy Whiskas® pomagają zachować zdrowie Twojego kota na długie lata. Idealne dla: kociaków do 12 miesiąca życia, dorosłych 1+, seniorów 7+ i 11+ lat.

Etapy życia kota