TIAKI

TIAKI

TIAKI

TIAKI

TIAKI nie stara się być czymś wyjątkowym, bo wyjątkowa i niepowtarzalna ma być przede wszystkim relacja między Tobą a Twoim zwierzakiem - coś, co należy tylko do Was. Z TIAKI chcemy natomiast stać się częścią Waszego codziennego życia.

Pragniemy uczestniczyć w każdej chwili radości Twojego pupila: dzięki zabawce, którą nieustannie podgryza, smyczy, którą niecierpliwie przynosi, gdy nadchodzi czas spaceru, czy legowisku, na którym z przyjemnością zasypia po pełnym wrażeń dniu.

TIAKI jest marką stworzoną, by być u Waszego boku w każdej życiowej sytuacji: zarówno w tych pięknych, wspaniałych momentach, które sprawiają Wam radość, jak i w tych, które są trudne i nieprzyjemne.

To jest właśnie to miejsce, w którym chcemy być.

TIAKI. Część twojego życia.

O TIAKI

Jesteśmy częścią życia zwierząt domowych i ich rodzin: zaspokajamy wszystkie potrzeby życia codziennego na każdym jego etapie. Pomagamy ułatwić regularną pielęgnację Waszych czworonogów poprzez różnorodne produkty, atrakcyjne ceny i odpowiednie wsparcie. TIAKI to synonim wszystkiego, co uszczęśliwia zwierzęta domowe - ich zabawek, legowisk, smyczy...

Jesteśmy ekspertami w temacie zwierząt domowych.

Oferujemy rozmaite produkty.

Towarzyszymy Wam w codziennym życiu.

Chcemy Was uszczęśliwić.

TIAKI

Tiaki

TIAKI