Witaj w świecie Gourmet!

Gourmet

Witaj w świecie Gourmet!

Gourmet

Wykwintne receptury rozpieszczą wymagające podniebienie Twojego pupila!

Daj się skusić i wybierz produkt z bogatej oferty mokrej karmy Gourmet w zooplus! Jeśli chcesz, aby Twój kot cieszył się posiłkami ─ tak samo jak Ty swoimi ─ skorzystaj z szerokiej gamy dostępnych wariantów smakowych i różnych konsystencji karm. Gourmet zagwarantuje właściwy wybór posiłku za każdym razem. Twój czworonożny przyjaciel nie będzie mógł się mu oprzeć. Koci smakosz zasługuje na to, co najlepsze.

Gourmet Video-Box

Niepowtarzalne doznania smakowe każdego dnia

GOURMET® Perle ma przyjemność przedstawić nową serię Mini Fillets. Nasza kompletna i zbilansowana receptura dla dorosłych kotów składa się z mini filetów podawanych w pysznym sosie. Twój rozpieszczony towarzysz pokocha kruchość naszych delikatnych filetów.

Gourmet

Delikatny mus, z rozpływającymi się kawałkami ─ żaden kot mu się nie oprze!

Gold

Nawet najbardziej wybredne koty poczują się jak prawdziwi szczęściarze, kiedy będą mogły rozkoszować się pokarmem GOURMETO Gold. Sycące posiłki zadowolą choćby najbardziej wyrafinowanych miłośników dobrego jedzenia, ponieważ charakteryzują się różnorodnością zapachów i smaków.

Perle

GOURMET® Perle oferuje karmy dostosowane do potrzeb dorosłych kotów. Rozpieść swojego czworonożnego przyjaciela delikatnymi mini filetami w sosie.

NC

Karmy z serii GOURMET® Nature's Creation zostały opracowane, aby zaoferować kotu pyszne posiłki inspirowane naturą. Mokre karmy pełnoporcjowe przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych naturalnych składników wysokiej jakości. Komponenty są delikatnie gotowane.

Mon Petit

GOURMET® Mon Petit oferuje szeroką gamę pysznych dań. Porcje mają odpowiednią wielkość. Karmy Mon Petit są dostępne w saszetkach po 50 g. Takie rozwiązanie gwarantuje świeżość podawanego posiłku za każdym razem. Kot jest w stanie zjeść wszystko na raz, co oznacza większą przyjemność i różnorodność!

A la Carte

Prawdziwy koneser zasługuje na najlepsze doznania kulinarne. Dlatego GOURMET® stworzył Á La Carte: wykwintne dania przygotowane przez szefa kuchni GOURMET®. Pyszne kawałki mięsa lub ryby są starannie łączone z wybranymi składnikami, takimi jak warzywa, ryż czy kuskus.

Crystal

GOURMET® Soup to wspaniały pomysł na rozszerzenie diety Twojego kota i dodanie do niej nietypowej konsystencji. Podaruj swojemu pupilowi zupę pełną składników odżywczych i każdego dnia wspieraj jego zdrowie.