Natura dostarcza wszystkiego, czego pies potrzebuje!

Naturalna żywność dla psa Lukullus
Naturalna żywność dla psa Lukullus

Naturalna żywność dla psa Lukullus składa się z wyszukanych z miłością składników, przygotowanych przez nas! Wykwintne mięso skomponowane z wieloma warzywami i owocami nadaje karmie wyjątkowo świeży smak i zapewnia zawartość naturalnych witamin. Uzupełniona wartościowymi olejami, wspierającymi błyszczącą sierść i zdrową skórę dzięki zawartości naturalnych kwasów omega-3 i omega-6. Ostrożna produkcja - poprzez metodę prasowania na zimno - zapewnia utrzymanie się w karmie składników odżywczych.

Lukullus dla psa

Wysokiej jakości żywność, receptura stworzona z miłością

Lukullus to pełnowartościowa karma przyrządzona ze starannie dobranych składników. Wyselekcjonowane mięso oraz duża ilość warzyw i owoców zapewnia świeży smak karmy i dostarcza niezbędne witaminy. Karma jest bogata w wartościowe kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, dzięki czemu sprawia, że sierść psa jest lśniąca i zdrowa. Wszystko, czego potrzebuje Twój pies, jest w naturze!  

  • Lukullus ufa sile natury

    Pełnowartościowa karma sucha i mokra dla psa Lukullus bazuje na wyjątkowo bogatej recepturze. Przemyślana pod kątem potrzeb psów kompozycja białek zwierzęcych, warzyw, owoców i wartościowych olejów optymalnie zaopatruje ich organizmy we wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Karma nie zawiera żadnych dodatków chemicznych.

    Mottem marki Lukullus jest stwierdzenie, że natura dostarcza psu wszystkiego, czego potrzebuje. Lukullus ufa sile natury!

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

  • InPost
  • GLS
  • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

  • Appstore
  • Google Play