Hugo - zooplusowy smok

Hugo

Nasze koty

Wszystkie koty

Wszystkie koty

Nestor

Nestor

Harrie

Harrie

Soko

Soko

Hugo

Hugo

Juju

Juju

Clooney

Clooney

Cata

Cata

Yoshi

Yoshi

Leo

Leo

Biscotte

Biscotte

Sia

Sia

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

  • O Hugo
  • Ulubieńcy Hugo
  • Lista życzeń Hugo
  • Profil Hugo
Hugo 🐉

Hugo 🐉

Cześć, jestem Hugo i od roku pracuję w zooplusie jako Shop Manager. Mam dopiero rok, ale już przeżyłem wiele ciekawych przygód z moim starszym bratem Harrie. On też nazywa mnie małym smokiem, bo zawsze na niego wskakuję. Nie potrafię jeszcze zionąć ogniem, ale moje syczenie jest temu bardzo bliskie.

Kiedy daję Harriemu odpocząć, lubię skakać na mamę. Czasami zostaję, żeby się przytulić, ale nie za długo. Bo na tarasie czeka już kolejna przygoda: odkrywanie rzeczy, znajdowanie skarbów, tropienie śladów i rozrzucanie moich zabawek.

Hugo w pracy

Hugo testujeMmm...nawet opakowanie jest smaczne 📦Concept for Life

Odkąd skończyłem rok, dostaję karmę dla dorosłych kotów - i co mogę powiedzieć? Nie uczyniła mnie bardziej dojrzałym - jak widać - ale pomaga mi utrzymać idealną wagę i zredukować połknięte kule sierści. Concept for Life Indoor Cats jest na miarę moich potrzeb!

Wypróbuj teraz
Hugo testujeLatający motyl 🦋Zabawka dla kota

Wiadomo, że jestem najlepszym łowcą. Więc uwierz mi, jeśli mówię, że ten motyl naprawdę może konkurować z tymi prawdziwymi na zewnątrz! Zabawka dla kota Funny Butterfly gwarantuje mi wyjątkowo długą zabawę. A w razie gdybym bawił się zbyt intensywnie, w zapasie są jeszcze 3 dodatkowe motyle.

Wypróbuj teraz

Hugo w wolnym czasie