Edgar - ogrodnik

Edgar

Nasze koty

Wszystkie koty

Wszystkie koty

Nestor

Nestor

Harrie

Harrie

Soko

Soko

Hugo

Hugo

Juju

Juju

Clooney

Clooney

Cata

Cata

Yoshi

Yoshi

Leo

Leo

Biscotte

Biscotte

Sia

Sia

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

  • Edgar
  • Ulubieńcy Edgara
  • Lista życzeń Edgara
  • Profil Edgara
Edgar 🌻

Edgar 🌻

Witam, mam na imię Edgar i od 2 lat pracuję jako Merchandising i Purchasing Manager w zooplus w Krakowie. Kiedy nie sprawdzam najnowszych towarów, lubię spędzać czas w moim warzywniaku. Tutaj muszę dużo kopać i zbierać, albo po prostu patrzeć jak trawa rośnie.

Kiedy pogoda jest zła, wspinam się na zasłony w salonie, skaczę po szafkach z telewizorami lub - i teraz uwaga- używam swoich supermocy do otwierania drzwi. Żadne drzwi nie mogą mi się oprzeć!

Sezamie! Edgar cię otwiera!

Edgar w pracy

Edgar testujeŻwirek zbrylający - nawóz, ale inaczej🌾Żwirek Tigerino

Wysoka chłonność i niskie pylenie - taki jest żwirek zbrylający, wykonany z naturalnej gliny, nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Szczególnie przekonujący jest zapach żwirku Tigerino Canada Style. Mama i ja najbardziej lubimy zapachy "świeżo skoszonej trawy" i "pudru dziecięcego".

Wypróbuj teraz
Edgar testujePrawdziwe piękno wychodzi z tubki 👅Concept for Life

Pasta Concept for Life Beauty jest przeznaczona dla kotów o grubej sierści i wrażliwej skórze. Pyszny olej z łososia sprawia, że moja sierść jest jeszcze bardziej błyszcząca, a słód pomaga mi przy połkniętej sierści. Najbardziej lubię go jako deser, ale można go również dodawać do potraw.

Wypróbuj teraz

Edgar w czasie wolnym