PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets

PRO PLAN® Veterinary Diets

Badania dowodzą, że gama produktów weterynaryjnych PRO PLAN® zapewnia wsparcie żywieniowe w przypadku różnych stanów chorobowych u psów i kotów. Odpowiednie produkty mogą wspierać działanie konkretnych funkcji życiowych, takich jak trawienie, równowaga wodna, praca mózgu czy stawów.

PRO PLAN® Veterinary Diets Science
PRO PLAN® Veterinary Diets Science

Nietolerancje i alergie

Hypoallergen
Hypallergenic HA

Pełnoporcjowe dietetyczne karmy dla psów i kotów, wyprodukowana w oparciu o badania naukowe z hydrolizowanej soi w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia objawów nietolerancji pokarmowej.

Diabetes

Diabetes
Diabetes DA

Kompletne karmy dietetyczne dla psów i kotów, opracowane naukowo w celu regulacji podaży glukozy.

Choroby nerek

Renal Function
Renal Function RF

Kompletna sucha karma dietetyczna dla psów i kotów, opracowana naukowo w celu wspomagania funkcji nerek w przewlekłej niewydolności nerek.

Przewód pokarmowy

Gastro
Gastrointestinal EN

Kompletna karma dietetyczna dla psów i kotów opracowana naukowo w celu wsparcia funkcji trawiennych i przewodu pokarmowego.

Układ moczowy

Urinary Health
Urinary Health UR

Pełnoporcjowe dietetyczne karmy dla psów i kotów, opracowane w celu zmniejszenia ryzyka powstawania kamieni struwitowych oraz wspomagania pracy układu moczowego.

Wątroba

Hepatic
Hepatic HP
Karmy pełnoporcjowe wspomagające unkcjonowanie wątroby w przewlekłej niewydolności tego narządu.

Nadwaga

Obesity
Obesity OM

Kompletne karmy dietetyczne dla psów i kotów, opracowane naukowo w celu zmniejszenia otyłości lub utrzymania optymalnej masy ciała.

Skóra i sierść

Dermatosis
Dermatosis DRM

Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla psów wspomagająca funkcjonowanie skóry w przypadku dermatoz i nadmiernego wypadania sierści.

Flora bakteryjna

Probiotic
Probiotic

Probiotyczna karma uzupełniająca dla psów i kotów, opracowana naukowo w celu wsparcia naturalnych mechanizmów obronnych i utrzymania równowagi flory jelitowej.

Stawy

PPVD Joint Mobility
Joint Mobility JM

Kompletna sucha karma dietetyczna dla psów, opracowana w celu wspierania prawidłowej mobilności na wszystkich etapach życia.

Równowaga wodna

Hydra Care

Karma uzupełniająca dla kotów, opracowana naukowo w celu zwiększenia spożycia wody i rozcieńczenia moczu.

Funkcje mózgu

Neurocare
Neurocare NC

Kompletna sucha karma dla psów, opracowana naukowo ze specjalną mieszanką składników odżywczych i średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych, które mogą przyczyniać się do prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Zobacz inne linie marki Pro Plan

Supemnety zdrowia
Everyday Nutrition
PRO PLAN Veterinary Diets

W PURINA® PRO PLAN® wierzymy, że żywienie jest podstawą długotrwałego zdrowia i dobrego samopoczucia. PRO PLAN® oferuje wysokiej jakości i smaczne jedzenie, aby utrzymać długotrwałe zdrowie zwierząt domowych poprzez kompletne karmy, diety i suplementy.