Dziękujemy za zrozumienie!

Produkt, którego szukasz, nie jest dostępny?

Kochany Miłośniku Zwierząt,

wszystkie produkty, które oznaczone są w naszym sklepie internetowym, jako dostępne, oczywiście znajdują się w naszych magazynach.

Rozumiemy, że możesz poczuć się rozczarowany, jeśli zakup jednego lub nawet kliku produktów Twoich ulubionych marek nie będzie akurat możliwy. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze zapewnić wystarczające zapasy w naszych magazynach. Niestety zdarzają się przypadki, w których nie możemy oferować niektórych produktów w standardowym czasie ze względu na wąskie gardła w łańcuchu dostaw ze strony naszych kontrahentów..

Chcielibyśmy zapewnić, że robimy wszystko, aby produkty jak najszybciej były ponownie dostępne.

Ponieważ obecne wąskie gardła w dostawach mogą utrzymywać się przez dłuższy czas, zachęcamy do wyszukania alternatywnych produktów. Zooplus oferuje szeroką gamę towarów, obejmującą ponad 9000 pozycji. Przy niedostępnym produkcie znajdziesz link przekierowujący Cię do polecanego przez nas substytutu.

Powiadom mnie o dostępności

W sytuacji, kiedy nie jesteś zadowolony z polecanych substytutów, możesz ustawić powiadomienie o dostępności. Gdy tylko pożądany artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz automatycznie powiadomienie. Kliknij symbol z dzwonkiem obok wybranego wariantu produktu i wpisz swój adres e-mail.

Przepraszamy za występujące trudności.