Hill's Pet Nutrition - filozofia marki

Krok w kierunku najwyższej jakości życia

ŻYWIENIE OPARTE O WIEDZĘ BIOLOGICZNĄ

Philosophy image man & dog

Opracowana przez naukowców karma Hill’s odpowiada cały czas zmieniającym się potrzebom dietetycznym zwierząt. W pracach nad nią brało udział ponad 220 lekarzy weterynarii, doktorów dietetyki i naukowców zajmujących się żywieniem. Polecana przez lekarzy weterynarii karma Hill’s spełnia unikalne potrzeby zwierząt w każdym wieku.

Philosophy image woman & dog

Wszystko zaczyna się w naszym Centrum Żywienia Zwierząt, gdzie opracowujemy nasze nowatorskie karmy. Zamieszkuje je 900+ psów i kotów, które mają za zadanie prowadzić tam szczęśliwe życie i jeść doskonałą karmę. Centrum Żywienia Zwierząt pomaga nam w prowadzeniu analiz służących uzyskaniu zbilansowanego poziomu substancji odżywczych i spełnieniu norm jakościowych. Dzięki temu nasze karmy pozwalają zwierzętom cieszyć się zdrowym i radosnym życiem.

Philosophy image dog eating

Każde zwierzę zasługuje na to, by poczuć wielką transformacyjną siłę nowatorskiej karmy. Prowadzony przez Hill's program Food.Shelter.Love pomógł ponad 9 milionom schroniskowych psów znaleźć prawdziwe domy. W ramach tej inicjatywy współpracujemy z ponad 1000 schronisk z całego świata, którym przekazaliśmy już karmę o wartości ponad 280 milionów USD.

History image man & dog

W Hill's zawsze mamy na uwadze kolejny etap rozwoju Twojego pupila – dzięki temu możesz cieszyć się spędzonym z nim czasem tu i teraz. Wszystko zaczęło się pod koniec lat 30. XX wieku, gdy młody, niewidomy Morris Frank podróżował po kraju ze swoim psem-przewodnikiem o imieniu Buddy, promując inicjatywę Seeing Eye®. Buddy cierpiał jednak na niewydolność nerek. Jego opiekun zwrócił się więc z prośbą o pomoc do doktora Marka Morrisa Seniora. Dr Morris uznał, że dolegliwości Buddy’ego są rezultatem nieodpowiedniego żywienia. Wraz z żoną stworzył rewolucyjną, precyzyjnie zbilansowaną karmę dla psów z niewydolnością i zaburzeniami czynności nerek.

History image man

Od tego czasu firma Hill’s realizuje jego innowacyjne podejście do żywienia zwierząt, opracowując karmy w oparciu o wiedzę biologiczną. Zarówno w zakresie codziennych, jak i specjalnych potrzeb żywieniowych zwierząt, karmy Hill’s mają moc odmieniania życia. 

Image clinically proven

Klinicznie udowodnione działanie oparte na dowodach naukowych rozpoczyna się od szeroko zakrojonych badań. Firma Hill’s prowadzi randomizowane, kontrolowane badania kliniczne metodą ślepej próby. Dzięki tym dogłębnym badaniom mamy pewność, że nasze produkty zapewniają zwierzętom rzeczywiste korzyści i spełniają najwyższe standardy jakości i doskonałości.

Image S+OXSHIELD

Dzięki formule opracowanej w oparciu o dowody naukowe liczne produkty Hill's dla dorosłych zwierząt nie tylko wspomagają ogólne funkcjonowanie układu moczowego, ale dodatkowo zmniejszają ryzyko powstawania kamieni struwitowych i szczawianowych. Produkty te można rozpoznać po umieszczonym na opakowaniu oznaczeniu Hill's S+OXSHIELD.

Zdecyduj, która marka Hill's pasuje do Twojego zwierzaka!

SCIENCE PLANSCIENCE PLAN
PRESCRIPTION DIETPRESCRIPTION DIET
SNACKSSNACKS