Bezzbożowa karma i przysmaki dla kota

Karma bezzbożowa

Koty, które zmagają się z alergiami na zboża lub przejawiają problemy z trawieniem zbóż, potrzebują specjalnego, bezzbożowego pokarmu. Karmy bez dodatku zbóż nie są jednak tworzone wyłącznie dla kotów cierpiących na alergię. Na karmy bezzbożowe może zdecydować się każdy opiekun, który pragnie zapewnić swojemu czworonogowi żywienie odpowiadające naturze kota. Wybieraj spośród wielu bezzbożowych karm suchych i mokrych oraz przysmaków z naszej oferty.

Smilla karma mokra dla kotów

Polecane produkty dla kota:

2022_03_Feringa_ClassicMeat_Offer_PL_v02

Polecane marki karmy bezzbożowej dla kota: 

Purizon

Purizon
Nature is our Inspiration!

Karma Purizon dla kotów oparta jest na naturalnej diecie naszych zwierząt. Aż do 80% mięsa, ryb i innych składników pochodzenia zwierzęcego zapewnia wysoką zawartość białka. Ze względu na słabą użyteczność do składu karmy nie dodano zbóż ani ryżu. Zamiast tego Purizon zawiera do 30% wysokiej jakości owoców, warzyw i znakomitych ziół.

Feringa

Feringa
Bezzbożowa karma premium stworzona według specjalnej receptury!

Feringa oferuje stworzone z miłością i wyprodukowane ze starannością karmy jakości premium dla kotów. Pełne fantazji menu zachęca wysoką zawartością różnorodnego mięsa, wyszukanych owoców, warzyw i ziół. Wszystkie receptury są bezzbożowe, pozbawione zbędnych dodatków. Stworzone z dbałością w niemieckich i austriackich rodzinnych przedsiębiorstwach, wyróżniają się autentycznym smakiem wartościowych składników. Zapewnij swojemu ulubieńcowi pożywne mokre i suche karmy oraz przysmaki Feringa - jako nagrodę bądź przekąskę między posiłkami.

Smilla

Smilla
Food for a lifetime

Smilla to wysokiej jakości karma z dodatkiem tauryny, witamin, minerałów i odznaczająca się zwiększoną zawartością białka. Posiada idealny stosunek wapnia do fosforu. Bez zbóż ani glutenu.

Wild Freedom

Wild Freedom
Dziki, pierwotny smak!

Starannie opracowane receptury karm Wild Freedom bazują na pierwotnych nawykach żywieniowych, które w toku ewolucji zostały rozwinięte przez dzikie koty żyjące na wolności. Współczesne koty domowe odziedziczyły po swoich przodkach instynkt mięsożercy. Bezzbożowe karmy z serii Wild Freedom odznaczają się wyjątkowo wysoką zawartością świeżego mięsa. Dzięki temu są dla kota źródłem pożywienia, które pozwala mu podążać za pierwotnym głosem natury!

Rosie's Farm

Rosie's Farm
Tacki po brzegi wypełnione pysznym mięsem!

Rosie’s Farm to pełnowartościowa i bezzbożowa karma dla kota, starannie przyrządzona z naturalnych składników. Każda tacka jest po brzegi wypełniona świeżym mięsem, rybami lub krewetkami i wysokiej jakości podrobami oraz wzbogacona pożywnym olejem z łososia. Nasze wyśmienite receptury zapewniają kotom w każdym wieku urozmaicone i zbilansowane pożywienie. 

 • Bezzbożowa karma dla kotów – naturalnie smaczna i zdrowa

 • Czy kot powinien jeść zboża?

 • Czy dieta bezzbożowa to dobry wybór dla mojego kota?

 • Jak rozpoznać dobrą bezzbożową karmę? Unikaj cukru i sztucznych dodatków!

 • Czym karmić kota na diecie bez zbóż?

 • W jaki sposób przyzwyczaić kota do zmiany karmy na bezzbożową?

 • Dlaczego warto zamawiać bezzbożową karmę dla kota w sklepie zooplus?

*"wcześniej" = najniższa cena artykułu w ciągu ostatnich 30 dni. Warunki dostawy

Metody płatności

Dostawa

 • Paczkomat®”
 • dpd

Bezpieczeństwo

Społeczność zooplus

 • Appstore
 • Google Play