Sierpniowa ZOOPAKA dla TOZ

Ciężarówka z prezentami od zooplus (źródło: TOZ)

Sierpień 2023

W sierpniowym przedsięwzięciu, zooplus ponownie okazał swoje wsparcie dla schronisk, tym razem kierując swoje działania do miast: Ząbkowice Śląskie, Kielce, Konin, Jarocin, Płock, Węgrów oraz Wrocław, gdzie lokalne oddziały Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami otrzymały ZOOPAKI pełne niezbędnych artykułów dla zwierząt.

Podczas tej akcji, zooplus kontynuował swoją misję wsparcia zwierząt w potrzebie, przekazując darowizny dla schronisk w wyżej wymienionych miastach. Beneficjentami były zwierzęta, które otrzymały nowe, komfortowe legowiska, ciepłe koce, funkcjonalne szelki i atrakcyjne zabawki, a także cieszyły się smakowitą, zdrową karmą i przysmakami.

Pracownicy i wolontariusze schronisk w tych miastach byli zachwyceni hojnością i jakością otrzymanych produktów. „Dzięki tej darowiźnie nasze zapasy wzbogaciły się o różnorodne artykuły, które z pewnością poprawią jakość życia naszych podopiecznych. Mamy teraz szeroki wybór karmy, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych zwierząt, co jest dla nas nieocenionym wsparciem” – relacjonują z entuzjazmem wolontariusze z Płocka.

W tych trudnych czasach każda forma pomocy ma ogromne znaczenie. „Obecnie opiekujemy się wieloma zwierzakami i każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Dlatego wsparcie, jakie otrzymaliśmy od zooplus, jest dla nas nie tylko pomocą materialną, ale również ogromnym wsparciem moralnym” – podkreślają przedstawiciele schroniska w Koninie.

Dzięki tej inicjatywie, schroniska w Ząbkowicach Śląskich, Kielcach, Koninie, Jarocinie, Płocku, Węgrowie i Wrocławiu zostały wyposażone w niezbędne akcesoria i karmy, które znacznie ułatwiają opiekę nad zwierzętami i przyczyniają się do poprawy ich codziennego życia. „To wspaniałe, że są organizacje takie jak zooplus, które nie zapominają o potrzebujących zwierzętach i w praktyczny sposób przyczyniają się do poprawy ich losu” – dzielą się swoimi przemyśleniami pracownicy schroniska w Węgrowie.

Wszystkie podarunki, które trafiły do zwierząt, zostały przekazane w ramach programu ZOOPAKA. To jeden ze stałych programów charytatywnych sklepu zooplus, w którym bezdomne zwierzaki z oddziałów i schronisk Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce otrzymują ciężarówki pełne prezentów. Wśród podarunków znajdują się nie tylko karmy i przysmaki, ale też liczne akcesoria. Współpraca z TOZ trwa już od kilku lat, a darowizny są przekazywane kilka razy w miesiącu. Dotychczas ciężarówki z prezentami wyjechały z magazynów zooplus już ponad sto razy. Więcej informacji: TUTAJ

Sierpień
Sierpień
Sierpień
Płock

Podopieczni TOZ z prezentami od zooplus przekazanymi w ramach programu charytatywnego ZOOPAKA (źródło: TOZ)