Clooney - zooplusowy piękniś, jakieś wątpliwości?

Clooney

Nasze koty

Wszystkie koty

Wszystkie koty

Nestor

Nestor

Harrie

Harrie

Soko

Soko

Hugo

Hugo

Juju

Juju

Clooney

Clooney

Cata

Cata

Yoshi

Yoshi

Leo

Leo

Biscotte

Biscotte

Sia

Sia

Minnie

Minnie

Edgar

Edgar

  • O Clooney'u
  • Ulubieńcy Clooney'a
  • Lista życzeń Clooney'a
  • Profil Clooney'a
Clooney 🤴🏻

Clooney 🤴🏻

Cześć, jestem Clooney i pracuję w zooplus od 2 lat jako Senior Content Manager dla Key Accounts. Mój psi brat również pracuje w zooplusie, ale ja wolę zostać w domowych zakamarkach mojego biura. Tutaj mogę się znacznie lepiej skoncentrować.

Kiedy nie zarządzam treścią, funduję sobie cudowny prysznic - mój mały sekret urody. A żeby pozostać naprawdę sprawnym, lubię aportować piłeczki. Nauczyłem też tego mojego psiego brata Peanuta. W weekendy lubię wyjść na miasto i pozwiedzać okolicę.

Clooney w pracy

ClooneyRandka z Mr. Clooney 🍴Wild Freedom

Mój sekretny przepis na idealną randkę? Cenne proteiny dla pokazu pięknych mięśni. Unikaj sztucznych konserwantów, barwników i aromatów. Dodaj kilka świeżych ziół i voilà, uczta gotowa! Podsumowując: sucha karma Wild Freedom Cold River.

Wypróbuj teraz
Clooney testujeJeszcze cię dorwę... 🦚Crinkle Dancer

Lewa, prawa, poof - mam cię! Niełatwo mnie oszukać. Szeleszcząca folia pomiędzy naturalnymi piórami wędki dla kota Crinkle Dancer od razu przykuwa moją uwagę. Na szczęście - przynajmniej dla moich ludzkich przyjaciół - pręt jest wyjątkowo długi, więc nie mogę nikogo zranić.

Wypróbuj teraz
PurizonMr. Clooney na wybiegu 🌟Purizon Adult

Purizon Adult 6 x 400g - bez zbóż. Tak smaczne, że nawet ja nie mogę się im oprzeć! Te wysokobiałkowe receptury o niskiej zawartości węglowodanów występują w wielu smakach, dzięki czemu w mojej misce nigdy nie jest nudno.

Wypróbuj teraz

Czas wolny Clooney'a