Co warto wiedzieć o marce Company of Animals

Ciesz się każdą chwilą spędzoną ze swoim najlepszym przyjacielem

Asortyment Halti No Pull

Gama Halti No Pull

Nadmierne ciągnięcie na smyczy stanowi bardzo powszechny problem. Company of Animals od ponad 35 lat tworzy nowatorskie kagańce treningowe, szelki i smycze redukujące nadmierne ciągnięcie, wśród których znajdują się produkty Halti. W latach 80. dr Roger Mugford wprowadził na rynek pierwszą obrożę Halti. Była ona przyjazną alternatywą dla psów ciągnących, wykorzystującą koncepcję kontroli przedniej, zamiast produktów, takich jak łańcuchy dławiące i obroże zaciskowe. Te ostatnie mogą powodować długotrwałe problemy zdrowotne zwierząt. Najnowsze produkty Halti obejmują szelki Halti No Pull i kaganiec treningowy Halti piątej generacji.

Wszystkie rozwiązania Halti No Pull łączą inteligentną konstrukcję z komfortem i bezpieczeństwem, dzięki czemu spacery na smyczy są przyjemnym przeżyciem dla psów i ich opiekunów. Wraz ze smyczą treningową Halti nasze produkty No Pull dają optymalne rezultaty nawet w przypadku najsilniej ciągnących psów! 

Kagańce Baskerville Ultra

Kagańce Baskerville Ultra

Kagańce to kolejne znakomite narzędzie szkoleniowe dla opiekunów psów. Kaganiec Baskerville Ultra może być stosowany w najróżniejszych sytuacjach, takich jak wizyty u fryzjera lub lekarza weterynarii, podróże środkami komunikacji miejskiej, szkolenie i socjalizacja psów reaktywnych, zapobieganie polowaniu na dzikie zwierzęta. Konstrukcja kagańca Ultra zapewnia całkowite bezpieczeństwo i pewność podczas kontrolowania psów nerwowych lub agresywnych. Wszystkie produkty Baskerville zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i dobrym samopoczuciu czworonogów, które mogą w nich zawsze swobodnie dyszeć i pić. Kaganiec Ultra można również formować w ciepłej wodzie, jeszcze lepiej dopasowując go do kształtu pyska pupila. Najnowszy model jest zarówno mocny, jak i lekki, a pasek boczny z blokowaną klamrą i pasek górny zapewnią dodatkową ochronę.

Szkolenie Company of Animals – Multi Clicker

Szkolenie Company of Animals – Multi Clicker

Każdy z naszych produktów do szkolenia psów opracowali i zaprojektowali specjaliści z Company of Animals. Zastosowanie naszych akcesoriów ma za zadanie sprawić, że szkolenie będzie łatwe i przyjemne. Jednak głównym celem ich użycia jest pomoc w osiągnięciu optymalnych rezultatów.

Szkolenie z użyciem klikera to świetny sposób nauczenia psa nowych poleceń. Multi Clicker firmy Company of Animals jest nieskomplikowany w użyciu, a także idealny do szkolenia szczeniąt i psów w każdym wieku.

Dzięki opatentowanej funkcji kontroli głośności, wolumen klikera można dostosować do wrażliwości psa. Oznacza to, że akcesorium można używać nawet podczas szkolenia psów wrażliwych na hałas, takich jak np. owczarek szkocki. Multi Clicker ma wypukły przycisk ułatwiający klikanie i elastyczny pasek na nadgarstek. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze będzie pod ręką.

Produkty pielęgnacyjne Pet Head

Produkty pielęgnacyjne Pet Head

W 2007 roku amerykańscy twórcy produktów do pielęgnacji włosów Bed Head wprowadzili na rynek markę Pet Head. Nowa linia asortymentu była zainspirowana ich miłością do zwierząt i pragnieniem zapewnienia im produktów tak wysokiej jakości, jak produkty przeznaczone dla człowieka.

Pet Head to bogata gama szamponów, odżywek i sprejów. Pozwalaj one uporać się z brudem i sprawiaj, że nasz pupil będzie wyjątkowo pachniał!

Produkty Pet Head wyróżniają się świeżym, owocowym zapachem. Wszystkie produkty Pet Head są pełne naturalnych składników, odżywiających sierść i sprawiających, że jest miękka, lśniąca, silna i – oczywiście – pięknie pachnąca. Aloes, masło shea, rumianek, olej arganowy i płatki owsiane to tylko niektóre z tych wyjątkowych składników. Wszystkie produkty Pet Head są produkowane w USA i spełniają normy jakości obowiązujące również w produkcji wyrobów dla ludzi. Posiadają odpowiedni dla psów odczyn pH.

Produkty dentystyczne Arm & Hammer

Produkty dentystyczne Arm & Hammer

Zdrowe zęby są ważne zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Ponad 80% psów wykazuje oznaki chorób przyzębia przed ukończeniem trzeciego roku życia, dlatego nigdy nie jest za wcześnie na profilaktykę.

Każdy produkt Arm & Hammer zawiera sodę oczyszczoną, która wnika głęboko w szczeliny zębowe jak również pomiędzy zęby, rozbijając osad i kamień nazębny oraz zmniejszając ryzyko chorób. Soda oczyszczona pomaga również w zachowaniu odpowiedniej równowagi pH w pysku, a co za tym idzie – świeżego oddechu.

Dentystyczny suplement do wody Arm and Hammer idealnie nadaje się do codziennego czyszczenia i pielęgnacji zębów. Jest wyjątkowo łatwy w użyciu – wystarczy dodać go do miski z wodą. Profilaktyka to klucz do zapewnienia dobrego stanu zębów i dziąseł, a co za tym idzie – dobrego samopoczucia i zdrowia psa.

Bestseller

Halti No PullHalti No Pull
Kagańce Baskerville UltraKagańce Baskerville Ultra
Masło do łapek Pet Head On All PawsMasło do łapek Pet Head
 Szampon dla psów Pet Head Mucky Puppy Szampon Pet Head Mucky Puppy