Zooplus wykorzystuje pliki cookie, aby zapewnić najlepszy możliwy poziom obsługi. Kontynuując przeglądanie, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.

Aplikacja zooplus

Pobierz Pobierz
Darmowa dostawa od 79 zł

Informacje o przesyłce

Czas dostawy:

Przesyłka zostanie dostarczona na terenie Polski w ciągu wskazanej poniżej liczby dni.Czas dostawy może się różnić w zależności od wybranej formy płatności, dostawcy oraz w związku z dniami wolnymi od pracy, świętami.

Zamówienie w 80% paczek jest
dostarczanych w ciągu
Doręczenie najwcześniej
(dotyczy zamówień złożonych przed g. 14:00)
Poniedziałek 1 - 3 dni Następnego dnia
Wtorek 1 - 3 dni Następnego dnia
Środa 1 - 4 dni Następnego dnia
Czwartek 1 - 5 dni Następnego dnia
Piątek 3 - 5 dni Poniedziałek w kolejnym tygodniu
Sobota 3 - 4 dni Wtorek w kolejnym tygodniu
Niedziela 2 - 4 dni Wtorek w kolejnym tygodniu


Kraj Koszty przesyłki Darmowa dostawa od Dostawa
Polska 10,00 zł 79,00 zł GLS , DPD

 

Koszty przesyłki.

Specjalnie dla naszych Klientów maksymalnie obniżyliśmy kwotę, od jakiej paczki trafiają do Ciebie bez jakichkolwiek dodatkowych opłat za przesyłkę!
Tylko w zooplus.pl od 79 zł dostawa do domu gratis! Ta zasada obowiązuje zawsze - niezależnie od ilości czy wagi paczek.
Jeśli zamówienie, z powodów logistycznych, miałoby być dostarczane w kilku etapach, koszty przesyłki naliczone zostaną oczywiście tylko raz.

Przy wartości zamówienia poniżej 79 zł pobierana jest opłata w wysokości 10 zł, również niezależnie od wagi czy ilości paczek. Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zamówienia to 49 zł (bez kosztów przesyłki).

 

Ogólne informacje odnośnie zamówień.

Po wpłynięciu Twojego zamówienia do naszego systemu natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Za wyjątkiem płatności przy odbiorze i płatności za pomocą karty kredytowej, realizacja Twojego zamówienia następuje bezpośrednio po zaksięgowaniu przez nas Twojego dowodu wpłaty. W ciągu następnych 48 godzin następuje realizacja Twojego zamówienia. Gdy tylko paczka z towarem opuści nasz magazyn zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu wydania jej z naszego magazynu.

Dostarczenie towaru do Polski powierzamy firmom GLS i DPD. Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 31,5 kg.

Firmy kurierskie: GLS i DPD.
Uwaga: przy wyborze płatności gotówką przy odbiorze dostawa realizowana jest wyłącznie przez firmę GLS.

Towary dostarczamy tylko na terenie Polski.

 

Monitorowanie przesyłki.

 

Zastanawiasz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka? Teraz masz możliwość sprawdzenia tej informacji. Klikając na te linki, zostaniesz przekierowany do strony internetowej GLS lub DPD. Po wprowadzeniu numeru Twojej paczki w odpowiednie pole, zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat daty dostawy.

 

Przejdź do sklepu dla: