Witaj w świecie Hill's

Hill's

Witaj w świecie Hill's

Hill's

HILL'S PET NUTRITION: KARMY PREMIUM OPRACOWANE NA PODSTAWIE BADAŃ NAUKOWYCH 

Nasze żywienie oparte o wiedzę biologiczną towarzyszy zwierzętom przez wszystkie etapy życia – od szczeniąt i kociąt po psich i kocich seniorów – przynosząc rzeczywiste różnice, które można zobaczyć i poczuć. 

O marce Hill's

O marce Hill's

INNOWACYJNE PODEJŚCIE DO ŻYWIENIA ZWIERZĄT

W Hill's zawsze mamy na uwadze kolejny etap rozwoju Twojego pupila – dzięki temu możesz cieszyć się spędzonym z nim czasem tu i teraz. Czy to w kwestii osiągania zdrowej wagi, czy wspomagania zdolności widzenia u starszych zwierząt, nasze karmy przynoszą rzeczywiste różnice, które można zobaczyć i poczuć.

Więcej informacji
Clinically Proven Benefits
Child with a cat

Zdecyduj, która marka najbardziej pasuje do Twojego zwierzaka

RZECZYWISTE RÓŻNICE, KTÓRE MOŻNA ZOBACZYĆ I POCZUĆ

Obrazek 1

Karmy Hill's są opracowywane przez zespół lekarzy weterynarii, doktorów dietetyki i naukowców zajmujących się żywieniem zwierząt.

VON TIERISCHEN PARTNERN GENEHMIGT

Nasze globalne Centrum Żywienia Zwierząt pomaga opracowywać pokarmy, które dotrzymują kroku potrzebom rozwojowym Twoich ulubieńców.

HILL'S NAHRUNG, TIERHEIME & LIEBE

Firma Hill’s zaopatruje schroniska w wysokiej jakości karmy i pomaga zwierzętom znaleźć swój prawdziwy dom.

Żywienie odpowiadające potrzebom psów i kotów

Szukasz specjalnej żywności opracowanej przez weterynarzy dla Twojego psa lub kota? Oto kilka ciekawych faktów na temat marki Hill's: ma ona dwie dobrze znane linie produktów: Hill's Science Plan oraz Hill's Prescription Diet. Łącznie 150 weterynarzy i dietetyków pracuje nad markami, opracowując kompozycje odpowiednich składników odżywczych. Zarówno Science Plan i Prescription Diet, są produkowane zgodnie z surowymi przepisami i wysokimi standardami sanitarnymi, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo i jakość dla twojego zwierzaka. Dostosowane do indywidualnych potrzeb twojego zwierzęcia, Hill's Science Plan i Hill's Prescription Diet oferują szeroką gamę niestandardowych produktów.

Szukasz odpowiedniej karmy dla psa lub kota?

Marka oferuje szeroką gamę wysokiej jakości, przetestowanych suchych i mokrych karm, dzięlących się na marki Science Plan i Prescription Diet.  Science Plan oferuje wszystko, czego potrzebuje Twój zwierzak na różnych etapach życia. Od wieku szczeniaka lub kociaka do starszego zwierzęcia, aby wspierać specjalne potrzeby - oferując np. lekką lub bezzbożową mokrą i suchą karmę.

Czy weterynarz polecił Twojemu psu lub kotu specjalną karmę?

Oprócz marki Science Plan, która opracowuje przede wszystkim produkty dla zdrowych zwierząt, marka Hill's Prescription Diet zawiera szereg produktów specjalistycznych dla chorych psów i kotów. Hill's Prescription Diet oferuje klinicznie przetestowaną karmę dla psów i karmę dla kotów w chorobach dróg moczowych, stawów, skóry lub aby pomóc zwierzęciu z problemami trawiennymi i wspierać leczenie. Hill's I/D dla psów i kotów jest np. wysoce strawnym pokarmem, dla zwierząt cierpiących na choroby przewodu pokarmowego, łagodzącym ostre zaburzenia pokarmowe, oraz przyczyniającym się do szybszego powrotu do zdrowia po operacji lub wypadkach.

Szukasz pysznych, ale zdrowych przekąsek dla swojego zwierzaka?

Każdy lubi uszczęśliwić swojego pupila, nagradzając go i wręczając mu smakołyki. Niestety, często trudno jest wziąć pod uwagę potrzeby psa. Hill's opracowała więc własną linię przysmaków dla psów, których skład jest optymalnie dostosowany do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. To sprawia, że przekąski Hill's są odpowiednie, na przykład, dla psów z nadwagą, starszych zwierząt, lub zwierząt z problemami stomatologicznymi. Przysmaki bezzbożowe czy hipoalegriczne - każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!