Zwierzęta pomagają zwierzętom: nasi pupile na misji specjalnej

Kampania charytatywna dla zwierząt

Dzięki pomocy zaangażowanych organizacji ochrony zwierząt, niejednemu czworonogowi udało się znaleźć swój nowy dom. W ten sposób również wielu współpracowników zooplus z całej Europy zyskało najlepszego przyjaciela!

Czy wiesz, że niedługo, bo 4 października będziemy obchodzić Światowy Dzień Zwierząt? Z tej okazji nasi czworonożni koledzy udali się na misję specjalną, aby zapewnić jeszcze większej liczbie zwierząt domowych szczęśliwą przyszłość! Przy zakupie produktu* marki Concept for Life, Wolf of Wilderness i Purizon 3% ze sprzedaży zostanie przekazane na rzecz organizacji pomagających bezdomnym zwierzakom. 

W tym roku uzbierana suma zostanie przekazana na rzecz organizacji: Azyl Stowarzyszenie przyjaciół zwierząt, Stowarzyszenie ochrony zwierząt ekostraż oraz SOS Koty Mielec.

* Akcja trwa od 21.09.2021 do 03.10.2021 r.

Azyl Stowarzyszenie przyjaciół zwierząt Azyl Stowarzyszenie przyjaciół zwierząt

Azyl Stowarzyszenie przyjaciół zwierząt to Organizacja Pożytku Publicznego z Białej Podlaskiej. W ramach swojej działalności od 2000 roku prowadzą schronisko dla zwierząt. W placówce na ciepły dom wciąż czeka kilkaset psów i kotów.

SOS Koty Mielec SOS Koty Mielec

Stowarzyszenie SOS KOTY Mielec pomaga głównie kotom wolno żyjącym, porzuconym, podrzuconym, rannym, chorym. Trafiają do nich również czworonogi, dla których zabrakło miejsca w schronisku. Działają na terenie Mielca i okolicznych wiosek.

 Stowarzyszenie ochrony zwierząt EKOSTRAŻ EKOSTRAŻ

Celem Stowarzyszenia ochrony zwierząt EKOSTRAŻ jest ochrona zwierząt, a przede wszystkim podejmowanie wszelkich dopuszczalnych prawem interwencji na rzecz pomocy skrzywdzonym, bezdomnym i wolno żyjącym zwierzętom domowym oraz dzikim.

Concept for Life

Concept for Life

Concept for Life

Roosevelt i Hugo, zgodnie z regułami sztuki karmienia, rozpieszczani są przysmakami i uwagą. Jednak nie zawsze tak było. Roosevelt, jako mały kociak został znaleziony na ulicy w Toronto, a Hugo uratowany ze ośrodka rozmnażania psów na Fuerteventurze. Wyłącznie dzięki determinacji pracowników organizacji pomagających zwierzętom znajdującym się w takich sytuacjach, na naszych bohaterów czeka szczęśliwa przyszłość. Tak indywidualne jak ich historie, są też ich nawyki żywieniowe: Concept for Life to dieta skrojona na miarę – dostosowana do wielkości, wieku, stylu życia i specjalnych potrzeb. W 100% przygotowana po to, aby rozpocząć nowe życie!

Wolf of Wilderness

Wolf of Wilderness

Wolf of Wilderness

Labradory znane są ze swojego empatycznego i przyjaznego zachowania. Dlatego zasługują na taką samą opiekę, jaką otaczają nas każdego dnia. Suka Tess została znaleziona w Wielkiej Brytanii w 2011 roku i od tego czasu cieszy się każdym dniem w swój typowo niekontrolowany, niezdarny sposób. Mimo, że ma prawie 12 lat, nadal domaga się uwagi ze strony kolegów z zooplus. Nic dziwnego, że Tess przepada za swoimi bezzbożowymi posiłkami od Wolf of Wilderness. Tak samo pierwotnymi i zainspirowanymi nawykami żywieniowymi dzikich przodków domowych psów.

Purizon

Purizon

Purizon

Ta słodka dama Lotti została znaleziona na chorwackiej ulicy i przygarnięta przez ludzi o wielkim sercu. Kocura Tango uratowano za pośrednictwem organizacji „Blue Cross“. Od tego czasu obydwoje należą do rodziny zooplus. Lotti i Tango z pomocą Purizon chcą pomóc innym czworonogom, których nie spotkało jeszcze tak dużo szczęścia. Obydwoje uwielbiają inspirowane naturą, bogate w białko i niezwykle smaczne karmy od Purizon!