Porady żywieniowe dla psów i kotów

Porady żywieniowe dla psów i kotów

Chcesz uzyskać poradę jak żywić Twojego psa lub kota?

Skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 12 20 05 223 (wybierz „4”).

Nasi konsultanci do spraw żywienia zwierząt są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 9:00-16:00.


Nie lubisz dzwonić? Skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej, który został specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić łatwe i szybkie nawiązanie kontaktu z naszą obsługą klienta. Jeśli kontaktujesz się w sprawie swojego zamówienia, pamiętaj, aby przygotować jego numer.

Tak możesz się z nami skontaktować:

Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy

Skorzystaj z wygodnego formularza, który umożliwia łatwy sposób nawiązania kontaktu z obsługą klienta. Dzięki niemu możesz zadawać pytania, zgłaszać uwagi lub prosić o pomoc i uzyskać pomoc w sprawie wszelkich zapytań związanych z zakupami, zwrotami czy żywieniem.

Infolinia żywieniowaInfolinia żywieniowa

Skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 12 20 05 223. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 9:00-16:00. Aby uzyskać jak najlepszą poradę, przygotuj informacje dotyczące wieku, rasy, wagi, płci i diety zwierzęcia.

Najczęściej zadawane pytaniaNajczęściej zadawane pytania

W sekcji FAQ z pewnością znajdziesz odpowiedź na to, czego szukasz! Zajrzyj i znajdź wszystkie ważne informacje w jednym miejscu!

Aby uzyskać jak najlepszą poradę, przygotuj wcześniej następujące informacje:

  • Wiek
  • Rasa
  • Waga
  • Płeć
  • Dotychczasowa dieta

*Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych Twojego pupila musisz koniecznie skontaktować się z lekarzem weterynarii.

Krok po kroku

Dowiedz się więcej o żywieniu zwierząt na stronie naszego magazynu: