#1 spośród najczęściej kupowanych marek

10% zniżki na poniższe produkty z kodem: NUMER1. Promocja trwa do 7.06.2023 r. włącznie.

Każdy właściciel zwierzęcia dba o to, aby zakupić dla swojego pupila tylko produkty o najlepszej jakości! Klienci odkryli już dawno temu, że nasze marki własne są niezwykle korzystne cenowo, a dzięki licznym opiniom stały się one najlepiej sprzedającymi się markami we wszystkich sklepach zooplus w Europie!

2023_03_TopSeller_OwnBrands_D_1000x160_PL
TopSeller_OwnBrands_Navi_D_Wet_1000x640_INTKarma mokra dla psaRocco

Karma mokra Rocco zapewnia wysoki udział mięsa i podrobów najlepszej jakości. Delikatnie przygotowana, aby zachować wspaniały smak i wszystkie wartościowe składniki odżywcze - ta karma jest prawdziwą ucztą dla psiego podniebienia. Odkryj przeróżne bezzbożowe warianty smakowe.

TopSeller_OwnBrands_Navi_D_Dry_1000x640_INTBezzbożowa karma sucha dla psaWolf of Wilderness

Sucha karma Wolf of Wilderness jest oparta na oryginalnej diecie wilka. Wysoki udział świeżego mięsa, bezzbożowa receptura oraz uszlachetnienie dzikimi jagodami i ziołami oferują Twojemu psu zbilansowaną dietę zgodną z instynktem wilka.

TopSeller_OwnBrands_Navi_D_Snacks_1000x640_INTPrzysmaki dla psaRocco

Rocco oferuje szeroki wybór wysokiej jakości przysmaków z dużą zawartością mięsa. Czy to do treningu, czy po prostu jako nagroda - zróżnicowany asortyment oferuje coś dla każdego smaku i na każdą okazję. Smaczne paski filetów, czy też suszone naturalne przekąski - Twój pies będzie zachwycony!

2023_03_TopSeller_OwnBrands_C_1000x160_PL
TopSeller_OwnBrands_Navi_C_Snacks_1000x640_INTPrzysmaki dla kotaCosma

Cosma Snackies to naturalne przysmaki jakości premium dla kotów. Wykonane w 100% z mięsa lub ryby. Liofilizowane przekąski są bardzo pożądane przez koty ze względu na ich intensywny smak. Twój pupil również je pokocha!

TopSeller_OwnBrands_Navi_C_Dry_1000x640_INTBezzbożowa karma sucha dla kotaPurizon

Inspirowane naturą: 70% wyselekcjonowanych składników pochodzenia zwierzęcego i świeże mięso zapewniają wysoką zawartość białka na poziomie co najmniej 42%. Purizon nie zawiera żadnych zbóż ani ryżu, zamiast tego Purizon zawiera 30% wysokiej jakości owoce, warzywa i zioła.

TopSeller_OwnBrands_Navi_C_Litter_1000x640_INTŻwirek dla kotaTigerino

Żwirek dla kota Tigerino odpowiada na potrzeby Twojego kota. Niezależnie od tego, czy chodzi o wysokiej jakości żwirek zbrylający się czy silikatowy - jest chłonny, wydajny i antybakteryjny, co oznacza, że zapachy może powstrzymać w ciągu kilku sekund. Przekonuje swoim stosunkiem ceny do jakości.

*Na podstawie sprzedaży wszystkich sklepów zooplus w Europie. Ostatnia aktualizacja: 12.05.2022.