Informacje o Hill’s

Eksperci do spraw żywienia, miłośnicy zwierząt domowych

Hills eksperci do spraw żywienia zwierząt domowych

Eksperci do spraw żywienia i lekarze weterynarii z zespołu Hill’s wykorzystują osiągnięcia nauki i innowacje żywieniowe w celu stworzenia karmy pozwalającej zwierzętom domowym cieszyć się życiem i świetnym zdrowiem.

Współpracujemy z organizacją Pet Partners

Hills wspolpracuje z organizacja pet partners

Karmy Hill’s opracowywane są przez ekspertów żywieniowych, lekarzy weterynarii oraz specjalistów Pet Partners w naszym Centrum Żywienia Zwierząt. To tam Hill’s tworzy karmy, których dobroczynny wpływ widać gołym okiem. Wykorzystuje do tego wysokiej jakości składniki i słucha swoich podopiecznych w kwestii tego, co smakuje im najbardziej.

Karma, która odmienia życie

Hills to karma ktora odmienia zycie

Karmy Hill’s potrafią wyraźnie odmienić życie zwierzęcia. To efekt zastosowania sprawdzonych klinicznie technologii i innowacyjnych rozwiązań żywieniowych. Hill’s szczyci się tym, że produkuje karmy idealnie dopasowane do potrzeb każdego pupila, bez względu na to, czy jest to pomoc w zdrowym rozwoju szczeniąt i kociąt, zaspokojenie szczególnych wymogów zdrowotnych, czy też utrzymanie witalności w przypadku zwierząt starszych.

Food, Shelter, Love

Food Shelter Love to wartosci ktorymi kieruje sie Hills

Wartości, którymi kieruje się Hill’s przejawiają się nie tylko w kontroli nad stworzeniem odpowiedniej karmy dla zwierząt, ale także w całym wachlarzu działań charytatywnych, których celem jest poprawa jakości życia pupili na całym świecie. Programy wolontariackie Hill’s Food, Shelter, Love™ i Caring Hearts pomagają milionom czworonogów na całym świecie odnaleźć nowy dom, a także wspierają je na drodze do odzyskania zdrowia utraconego w wyniku klęski żywiołowej lub przypadków znęcania.

Hill’s troszczy się o lepszy świat

Hills troszczy sie o lepszy swiat

Hill’s z dumą wprowadza swoje wartości w życie i dba o zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, zużycia wody i produkcji odpadów. Hill’s zobowiązuje się także do budowania i prowadzenia działalności swoich jednostek według standardów zrównoważonego rozwoju. Staramy się pozyskiwać lokalne, wyprodukowane w Europie składniki, aby nasz wpływ na środowisko był jak najmniejszy.

Przegld produktw marki Hills