Fundacja Zwierzęca Polana w programie zoolove

Podopieczny fundacji Zwierzęca Polana

zdjęcie: podpieczny fundacji Zwierzęca Polana (źródło: Zwierzęca Polana)

2 stycznia 2020

Chcą pomagać zwierzętom domowym i gospodarskim. zooplus w styczniu i lutym chce pomagać im, dołączając fundację Zwierzęca Polana do programu charytatywnego zoolove.

Dla zwierząt robią wszystko, co w ich mocy i głęboko wierzą, że dzięki pomocy dobrych ludzi czeka je lepsza przyszłość. Zwierzęca Polana to warszawska organizacja prozwierzęca, która działa na rzecz zwierząt domowych i gospodarskich, takich jak krowy, konie czy świnie. W styczniu i lutym klienci sklepu zooplus będą mogli wesprzeć fundację finansowo – każdy, kto podczas zakupów wybierze produkty marki zoolove, przyczyni się do tej pomocy. 

Pomoc dla Zwierzęcej Polany to pomoc dla niemal setki zwierząt, które znajdują się pod opieką organizacji. To właśnie im od 2012 roku wolontariusze fundacji starają się stworzyć "warunki, w których mogą się otrząsnąć po krzywdach poczynionych poczynionych im przez człowieka i zrozumieć, że ludzka ręka może nie tylko sprawiać ból, ale i go koić” – jak czytamy na stronie organizacji.  Robią to na różne sposoby. Jednym z głównych celów Zwierzęcej Polany jest budowa pierwszego w Polsce edukacyjnego sanktuarium dla zwierząt – miejsca, w którym zwierzęta gospodarskie mogą żyć szczęśliwie i bezpiecznie. 

To jednak nie wszystko. Zwierzęca Polana zajmuje się także pomocą popularnym zwierzętom domowym – psom. Fundacja w swoje działania angażuje specjalistów, którzy resocjalizują i leczą potrzebujące psy, przygotowując je do życia u przyszłych opiekunów – w nowych, kochających domach. Za pośrednictwem fundacji można adoptować na przykład cudowną trzyletnią Amy, pełnego energii Roleksa czy szczeniaczka Ducha w typie owczarka niemieckiego. Z programem zoolove przez najbliższe dwa miesiące klienci zooplus mogą fundacji Zwierzęca Polana pomagać.

Czym jest zoolove? To jeden z programów charytatywnych sklepu zooplus. Ideą programu jest pomoc różnym organizacjom działającym na rzecz zwierząt w Polsce. Obecnie grupy i fundacje dołączają do programu na dwa miesiące, otrzymując przez ten czas znaczące wsparcie finansowe. Pieniądze, które do nich trafiają, pochodzą ze sprzedaży produktów marki zoolove – na konto organizacji trafia 10% wartości sprzedaży netto każdego sprzedanego artykułu. Do tej pory klienci zooplus pomogli ponad dwudziestu organizacjom w kraju, łącznie przekazując im ponad 300 tysięcy złotych. Więcej informacji: TUTAJ.

Przeczytaj także

 ONI SĄ NA PTAK! 9 kwietnia 2020

Mówią prosto i pięknie, nie tylko o ptakach. Jak stowarzyszenie Ptaki Polskie pomaga nam na nowo odkryć piękno dzikiej przyrody?

koty z fundacji JOKOT w wiklinowej budce WIOSNA Z JOKOTEM 1 marca 2020

JOKOT dołącza do programu charytatywnego zoolove. Od marca do kwietnia, kupując w zooplus, można pomagać tej fundacji.

 IDŹ DO MRUCZARNI I PRZYTUL KOTA 17 kwietnia 2020

Pomagają nawet tym kotom, którym inni nie dawali szans. Robią wszystko, co w ich mocy, by odmienić ich los. Karmią, leczą i… przytulają.