Świętujemy urodziny! 🎉

24 urodziny zooplus. Świętuj z nami!

Świetne oferty urodzinowe dla Twojego zwierzaka

Skorzystaj z wielu wyjątkowych ofert
Hip hip hurra – zooplus ma 24 lata!

Wielkiej imprezy nie świętuje się samotnie! Dlatego serdecznie zapraszamy Ciebie i Twojego zwierzaka na nasze Pawty!

Odkryj teraz wszystko, czego potrzebujesz na futrzane przyjęcie urodzinowe: pyszne przekąski imprezowe, świąteczne menu, zabawki i akcesoria - a wszystko to ze świetnymi rabatami!

  • Karma dla kotów
  • Karma dla psów
  • Akcesoria dla kotów
  • Akcesoria dla psów
  • Małe zwierzęta
Profil zwierzakaPrzedstaw nam swojego zwierzaka!Profil zwierzaka

Zarejestruj swojego zwierzaka w sekcji „Profil mojego pupila” i otrzymuj spersonalizowane rekomendacje, życzenia urodzinowe i ekskluzywne promocje dla swojego zwierzaka.

Dowiedz się więcej!
Poleć znajomymPoleć znajomymZdobądź premie

Wyślij znajomym swój osobisty link polecający. Każdy znajomy, który po raz pierwszy złoży zamówienie w zooplus, otrzyma rabat 10% na swoje zamówienie!

Dowiedz się więcej!

Pet approved: Testujemy dla Ciebie

Nasi najważniejsi pracownicy sprawdzają wybrane produkty. Przeczytaj tutaj recenzje naszych zwierząt zooplus: Lotti, Chewy, Lucy i Yoshi!

14 + 10 gratis! Concept for Life karma mokra, 24 x 85 gLucy testujeConcept for Life

Do miski dostaję tylko wybrane smakołyki, bo profesjonalisty nikt nie oszuka. Karma Concept for Life Sterilized Cats jest idealna dla wysterylizowanych kotów takich jak ja, ponieważ wspiera moje drogi moczowe i pomaga mi zachować szczupłą sylwetkę. 3 na 3 gwiazdki!

Kup teraz
Natural Paradise, słupek do drapania dla kota Jasmine LYoshi testujeNatural Paradise

Mimo, że moje imię pochodzi od dinozaura, nadal jestem pełen wdzięku. Oglądam wszystko bardzo uważnie z górnej platformy drapaka i lubię też skakać z łóżka na łóżko. Po drzemce w legowisku ostrzę pazury na słupku. On jest naprawdę super!

Kup teraz
20% taniej! Rocco Mealtime, sucha karma dla psa, 3 x 1 kgChewy testujeRocco Mealtime

Nic nie przebije pysznego smaku mięsa. Na samą myśl o Rocco Mealtime cieknie mi ślinka! W karmie znajdują się także świeże warzywa. Jest to szczególnie ważne dla mojej opiekunki. Powiedziałbym: sytuacja, w której wygrywają obie strony.

Kup teraz
TIAKI, przenośny fotelik samochodowy Sleep & TravelLotti testujeTIAKI, fotelik

Jestem prawdziwym obieżyświatem! Moja pańcia kupiła dla mnie fotelik samochodowy TIAKI, dzięki któremu jest mi wygodnie podczas podróży. W drodze służy jako praktyczna torba do noszenia. Tutaj mogę się zrelaksować i uciąć sobie drzemkę lub dwie. Powiedziałbym: zatwierdzony dla zwierząt i drzemek!

Kup teraz